Zoom zwycięzcą Forbes Education Awards 2020

Zoom zwycięzcą Forbes Education Awards 2020

Nie ma produktu, który w tym roku dominował bardziej w edukacji niż Zoom. W marcu pandemia gwałtownie spowodowała, że ​​edukacja online stała się popularna. Wszystko, od zajęć w przedszkolu po seminaria dla absolwentów odbywało się zdalnie. Wiele szkół oraz uczelni szybko przeniosło się na Zoom. Obecnie na całym świecie 125 000 szkół podstawowych i ponadpodstawowych w 25 krajach uczy w systemie Zoom. Firma nie śledzi szkół wyższych, ale z Zooma korzysta między innymi Harvard, University of Michigan i wiele innych uniwersytetów.

Zoom został zwycięzcą Forbes Education Awards 2020 w kilku kategoriach takich jak: Najlepszy produkt, Najbardziej intrygujący nowicjusz, czy Przełomowy innwator . Również założyciel Zooma –  Eric Yuan zwyciężył w kategorii Osoba roku w edukacji.

Najlepszy produkt: Zoom

Oprogramowanie jest łatwe, powszechnie dostępne, niedrogie i znane. „Zoom może demokratyzować” – powiedział juror Forbes Awards – Matt Greenfield. „Funkcja czatu pozwala nieśmiałym uczniom uczestniczyć w rozmowie w mniej przerażający sposób, niż jest to możliwe w klasie fizycznej”.

Najbardziej intrygujący nowicjusz: Zoom

Żadna innowacja nie odegrała większej roli w kształtowaniu życia zawodowego uczniów i nauczycieli.

Forbes Education Awards 2020

Przełomowy innowator: Zoom

Wielu inwestorów przewiduje, że znaczna część zajęć na uniwersytetach będzie odbywać się na Zoomie również po wznowieniu edukacji bezpośredniej.

Osoba Roku w Edukacji: Eric Yuan, dyrektor generalny i założyciel Zoom

Na początku pandemii założyciel i dyrektor generalny Zoom wykonał niezwykle hojny gest. Umożliwił szkołom podstawowym i ponadpodstawowym bezpłatny dostęp do Zooma bez limitu czasowego. Zoom nadal oferuje darmowe zniesienie limitu dla wszystkich szkół podstawowych
i ponadpodstawowych, które o to poproszą.

Źródło: https://www.forbes.com/sites/susanadams/2021/12/30/forbes-education-awards-2020-zoom-is-a-winner-across-the-board/?sh=6fd85848af86

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.