Zoom Team Chat

Dzięki umożliwieniu szybkiej i skutecznej wymiany ważnych wiadomości i zasobów, rozwiązania czatu w miejscu pracy szybko stają się podstawą komunikacji. Dzięki aplikacji do czatowania Zoom Team Chat, która jest częścią ujednoliconej platformy do komunikacji, możesz usprawnić swoje zespoły. Zyskaj również na efektywności pracowników przez pominięcie uciążliwego “podatku od przełączania”.

Niedawno ogłosiliśmy rozszerzenie i zmiany w Zoom Team Chat. Jesteśmy podekscytowani, że możemy podzielić się kilkoma aktualizacjami Czatu Zespołowego, które pomogą Waszym zespołom w pełni wykorzystać platformę Zoom i wspólnie osiągnąć więcej! 

Pominięcie uciążliwego “podatku od przełączania”

Nowoczesna organizacja dysponuje szerokim wachlarzem narzędzi wspomagających codzienną komunikację i angażowanie klientów. 

Według najnowszego raportu Harvard Business Review, przeciętny pracownik spędza zdumiewającą ilość czasu na przełączaniu się pomiędzy aplikacjami. Naukowcy odkryli, że statystyczny pracownik przełącza się pomiędzy różnymi aplikacjami i stronami internetowymi prawie 1200 razy dziennie, spędzając do czterech godzin tygodniowo na reorientacji po przejściu do nowej aplikacji. 

Ten „podatek od przełączania” sumuje się – w ciągu roku to aż pięć tygodni roboczych lub 9% rocznego czasu pracy pracownika! Chociaż przełączanie się między aplikacjami i stronami internetowymi jest nieuniknioną częścią przeciętnego dnia, liderzy biznesu muszą wykorzystać każdą okazję, aby ograniczyć ten szkodliwy podatek i oddać czas swoim pracownikom. 

Wyobraź sobie więc możliwości, gdybyś mógł uzyskać dostęp do wszystkich swoich rozwiązań komunikacyjnych z jednej aplikacji. To właśnie jest wartość platformy Zoom.

Usprawnij swój dzień pracy z Zoom Team Chat

Zoom Team Chat daje Ci „ulgę podatkową” i usprawnia Twój dzień pracy! Team Chat to centrum czatu dla firm z szeregiem funkcji, które oszczędzają czas i usprawniają współpracę. Team Chat może faktycznie pomóc Tobie i Twoim zespołom pracować lepiej. Oto kilka sposobów, w jakie Team Chat może usprawnić sposób łączenia się i współpracy:

  • Usprawnia codzienną komunikację 

Chcesz podzielić się z kolegą ważnym projektem i kontekstem, w jakim został on stworzony? Nie musisz skupiać się na logowaniu do konta e-mail i pisaniu wiadomości – po prostu wejdź na Team Chat, napisz wiadomość, załącz plik za pomocą jednego przycisku i wyślij! 

  • Część platformy Zoom

Dostęp do Zoom Team Chat wraz z telefonem, tablicą i produktami do spotkań wideo klasy korporacyjnej w jednej aplikacji Zoom. A co najlepsze? Team Chat jest bezpośrednio zintegrowany z ekosystemem produktów Zoom i jest dostępny bez dodatkowych kosztów z licencją Zoom One! Oznacza to, że możesz udostępniać tablice Zoom innym użytkownikom i grupom, rozpoczynać spotkania Zoom, dodawać kontakty i wiele więcej, a wszystko to w ramach Zoom Team Chat. 

Nowe aktualizacje Zoom Team Chat

Oto kilka nowych, ekscytujących aktualizacji Team Chat w tym miesiącu, którymi chcielibyśmy się z Wami podzielić, w tym dodanie aplikacji, możliwość udostępnienia czatu podczas spotkania do Team Chat i wiele więcej! 

Integracja z aplikacją Jira

Zoom dodał integrację z aplikacją Jira, pomocnym narzędziem do zarządzania projektami firmy Atlassian, aby pomóc przeglądać, tworzyć i aktualizować tematy Jira bezpośrednio z Zoom Team Chat. Zaoszczędź cenny czas, unikając konieczności przełączania się między aplikacjami lub ręcznego udostępniania tekstu. Dodaj aplikację Jira do Zoom już dziś!

Wirtualny agent ServiceNow

Daj swoim zespołom możliwość samodzielnej obsługi i rozwiązywania problemów IT na bieżąco dzięki naszemu nowemu wirtualnemu agentowi ServiceNow. Integracja ta umożliwia interakcję z botem ServiceNow w celu tworzenia zgłoszeń, sprawdzania stanu zgłoszenia oraz podejmowania działań bezpośrednio z poziomu Zoom Team Chat. Wirtualny agent ServiceNow pomaga również użytkownikom szybko uzyskać potrzebne wsparcie IT, dzięki czemu mogą oni poświęcić więcej czasu na wykonywanie pracy.

ServiceNow Virtual Agent

Lepsza współpraca przed i po spotkaniu

Przenoszenie czatu podczas spotkania do Zoom Team Chat

Przenieś dynamikę i energię ze spotkania Zoom bezpośrednio na czaty poza spotkaniem dzięki możliwości przeniesienia rozmów na czacie w trakcie spotkania do rozmowy lub kanału Zoom Team Chat. Gospodarz spotkania po prostu udostępnia czat w trakcie spotkania do odpowiedniej rozmowy lub kanału Team Chat.

Share in-meeting chat

Reaguj na czacie na nadchodzące spotkanie

Otrzymujesz wiele zaproszeń na spotkania ad hoc, gdy jesteś zajęty innym zadaniem? Ta funkcja pomaga grzecznie odrzucać zaproszenia na spotkania, gdy jesteś zajęty, umożliwiając szybkie wysłanie wiadomości do osoby zapraszającej na spotkanie, aby poinformować ją, że jesteś zajęty lub że oddzwonisz do niej później. 

Respond to meeting in chat

Prosta, skuteczna komunikacja według Twojego harmonogramu

Zapoznaj się z ulepszonymi kartami profilowymi

Przy tak wielu pracownikach i zespołach w całej organizacji, czasami może być trudno znaleźć ważne informacje o pracownikach, takie jak miejsce pobytu danej osoby, jej godziny pracy i tytuł. Szybko przejrzyj kartę profilu kontaktu w Team Chat, aby łatwo znaleźć ważne informacje o pracowniku! 

Ustaw przypomnienie o wiadomościach

Nigdy więcej nie zapomnij odpowiedzieć na wiadomość dzięki przypomnieniom w Zoom Team Chat! Gwarantuje to, że otrzymasz przypomnienie, aby odpowiedzieć na ważne wiadomości, kiedy masz pełne ręce roboty i pomoże Ci zorganizować codzienne zadania.

Rozpocznij chat już dziś!