Zoom Apps: Korzystaj z ulubionych aplikacji bezpośrednio w aplikacji Zoom.

Zoom Apps łączy Twoje ulubione aplikacje z możliwością komunikacji wideo, umożliwiając dostęp do nich bezpośrednio podczas spotkań Zoom. Możesz wzbogacić swoje spotkania online o wiele aplikacji, które obejmują różne zastosowania – w tym tworzenie tablic, zarządzanie projektami, sporządzanie notatek, gry i wiele innych!

Zoom Apps pomaga w osiągnięciu lepszych wyników dzięki połączeniu pracy z różnymi aplikacjami. Możesz udostępniać i wysyłać aplikacje Zoom Apps bezpośrednio podczas spotkań do innych uczestników, aby ułatwić współpracę i zaangażowanie. 

Popraw swoje wrażenia ze spotkań

Dzięki aplikacji Zoom Apps możesz usprawnić przepływ pracy i wprowadzić elementy zabawy podczas kontaktu ze współpracownikami, przyjaciółmi i członkami rodziny. Zoom Apps daje Ci dużo miejsca na ekranie do działania dzięki możliwości rozszerzania i zwijania panelu bocznego aplikacji, otwierania aplikacji w nowym oknie oraz przełączania się między wieloma aplikacjami Zoom Apps jednocześnie.

Oto jak deweloperzy opisują zaledwie kilka z ponad 50 dostępnych obecnie aplikacji, które sprawiają, że spotkania są bardziej produktywne, zorganizowane, angażujące, nastawione na współpracę, kreatywność i zabawę:

Asana

Organizuj owocne spotkania dzięki możliwości tworzenia przed spotkaniem elementów działań i kolejnych kroków, aby zespoły zawsze szły do przodu z zachowaniem ustalonego porządku. Możesz również tworzyć, edytować i przydzielać zadania, a wszystko to bez opuszczania spotkania Zoom Meeting.

Dropbox Spaces

Wydobądź więcej ze swoich spotkań dzięki aplikacji Dropbox Spaces dla Zoom. Utrzymuj wszystkich w tym samym miejscu, współpracując w czasie rzeczywistym w tej samej współdzielonej przestrzeni roboczej przed, w trakcie i po spotkaniach Zoom.

Dot Collector

Aplikacja Dot Collector umożliwia wszystkim uczestnikom spotkania dzielenie się swoją perspektywą dzięki opiniom i ankietom w czasie rzeczywistym. Kropki są systematycznie zbierane, udostępniane i zachowywane, co pozwala na wprowadzanie poprawek w danym momencie i z czasem. Aplikacja Dot Collector sprzyja bardziej integracyjnej współpracy, przejrzystości i poprawie relacji między współpracownikami. Jednocześnie umożliwia poszczególnym osobom uzyskanie informacji, które pomogą im w pełni wykorzystać swój potencjał.

Funtivity by Hermis

Funtivity zapewnia zajęcia i treści na wiele różnych okazji, w tym na team building, konferencje, wydarzenia kulturalne i inne. Dzięki kilkunastu różnym aktywnościom i nowym, starannie przygotowanym wydarzeniom każdego tygodnia, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Funtivity zapewnia wgląd w wydarzenia i analizy, które można wykorzystać do budowania wydajnych zespołów.

Heads Up!

Heads Up! to przezabawna gra autorstwa Ellen DeGeneres. Heads Up! to idealna gra imprezowa, w którą można zagrać z przyjaciółmi, a także zabawny sposób na spędzenie czasu ze współpracownikami w oczekiwaniu na rozpoczęcie spotkań. Aplikacja została stworzona dla Zoom przez Ellen DeGeneres i Playco.

Kahoot!

Organizuj i dołączaj do interaktywnych gier edukacyjnych i prezentacji bezpośrednio w ramach spotkania Zoom. Spraw, aby wirtualne spotkania, lekcje i spotkania towarzyskie były niesamowite! Nie ma potrzeby korzystania z drugiego ekranu lub urządzenia.

Live2Coursera

Dzięki aplikacji Live2Coursera, nauczyciele akademiccy mogą uczyć efektywnie i pewnie, wiedząc, że ich studenci będą zdobywać wiedzę we własnym tempie, w dowolnym miejscu i czasie. Aplikacja umożliwia instruktorom łatwe nagrywanie, udostępnianie i przesyłanie swoich wykładów do serwisu Coursera. Studenci mogą następnie oglądać i pobierać wykłady.

Pexels

“Wyglądaj dobrze i czuj się dobrze”. Dzięki aplikacji Pexels możesz teraz wyglądać dobrze i czuć się dobrze z dowolnego miejsca, w którym jesteś, dzięki nieskończonym opcjom zdjęć i wideo dla swojego wirtualnego tła.

SurveyMonkey Enterprise by Momentive

Prowadzenie bardziej angażujących i integracyjnych spotkań dzięki informacjom zwrotnym pochodzącym z ankiet i sondaży dostępnych bezpośrednio w programie spotkań Zoom. Otrzymuj optymalne informacje od klientów, pracowników, pacjentów – na każdej platformie spotkań. Podejmij działania mające na celu zwiększenie zaangażowania pracowników, poprawę doświadczenia klientów i pacjentów oraz zwiększenie produktywności spotkań zdalnych.

Wellness That Works by WW

Lider w dziedzinie odchudzania i odnowy biologicznej, pomaga użytkownikom więcej się ruszać, lepiej odżywiać i zmienić sposób myślenia dzięki powiadomieniom o konieczności wstawania i rozciągania się, wraz z funkcją śledzenia nawodnienia. Wellness that Works pomagaja użytkownikom budować i utrzymywać zdrowe nawyki, gdziekolwiek są… nawet na spotkaniach!

Zacznij korzystać z Zoom Apps w 3 prostych krokach

Gotowy do rozpoczęcia pracy? 

  1. Upewnij się, że pobrałeś najnowszą wersję naszego klienta. 
  2. Otwórz aplikację Zoom i kliknij zakładkę Apps. W przypadku niektórych kont użytkownicy mogą potrzebować zgody administratora, który włączy ikonę Zoom Apps w ustawieniach konta, aby była ona widoczna w zakładkach i na pasku narzędzi spotkania.
  3. Kliknij przycisk Odkryj, aby zobaczyć listę dostępnych aplikacji Zoom Apps i dodaj swoje ulubione.