Zestawy wideokonferencyjne certyfikowane pod Zoom

Zestawy wideokonferencyjne Zoom

Aby wideokonferencje i spotkania prowadzone w salach konferencyjnych odbywały się na najwyższym poziomie potrzeba odpowiedniego sprzętu. W tym artykule przygotowaliśmy zestawienie kilku najlepszych zestawów wideokonferencyjnych certyfikowanych pod Zoom. Są to rozwiązania przeznaczone zarówno do małych pomieszczeń, jak i bardzo dużych sal konferencyjnych.

Yealink A30 – do małych pomieszczeń

Yealink A30 to oparty na systemie Android 9.0 bar wideokonferencyjny, który idealnie sprawdzi się w małych lub średnich pomieszczeniach. Wyposażony jest w aparat 8 MP i obiektyw szerokokątny 120°. Posiada także elektryczną przesłonę, która zapewnia prywatność. Natomiast technologie AI, w tym automatyczne kadrowanie i śledzenie lektora, umożliwiają użytkownikom inteligentną i bezpieczną wideokonferencję. Bar ma 8 wbudowanych mikrofonów z algorytmem ochrony przed hałasem, dzięki czemu zapewnia doskonałe wrażenia dźwiękowe. A30 łączy w jednym urządzeniu kamerę, mikrofony, głośnik, Wi-Fi i Bluetooth, co zapewnia łatwe wdrożenie. Urządzenie obsługuje platformę Zoom w chmurze, co oznacza, że do korzystania z niego ​​nie jest potrzebny komputer. W zestawie z barem wideokonferencyjnym znajduje się też dotykowy panel sterowania Yealink CTP18.

Zestawy Yealink: A30

Dowiedz się więcej

Yealink ZVC640 – do średnich i dużych pomieszczeń

ZVC640 jest to zestaw, który bardzo dobrze sprawdzi się w średnich oraz dużych salach. Zestaw składa się z: kamery UVC84, telefonu konferencyjnego CP960 zintegrowanego z mikrofonami, głośnikami i panelem sterowania. Zestaw ZVC640 zapewnia użytkownikom najwyższą jakość dźwięku i obrazu oraz dostęp do funkcji Zoom Rooms. Kamera UVC84 posiada rozdzielczość 4K i 12-krotny zoom optyczny. Ma także funkcję automatycznego kadrowania, umożliwia rozpoznawanie uczestników i umieszczania wszystkich w najbardziej odpowiednim widoku. Natomiast wyposażony we wbudowany zestaw trzech mikrofonów, telefon konferencyjny Yealink CP960 zapewnia 360-stopniowy zasięg odbierania głosu w promieniu do sześciu metrów. Dzięki technologii Yealink Noise Proof wszyscy w pomieszczeniu są wyraźnie słyszani. Co więcej, dodając dwa bezprzewodowe mikrofony rozszerzające CPW90, zestaw może osiągnąć zasięg odbierania głosu nawet do 12 metrów.

Zestawy Yealink: ZVC640

Dowiedz się więcej

Yealink ZVC840 – do dużych i bardzo dużych pomieszczeń

ZVC840 jest to już zestaw przeznaczony do spotkań w systemie Zoom, w dużych i bardzo dużych przestrzeniach. Zestaw składa się z kamery UVC84, 3 mikrofonów VCM34, soundbaru MSpeaker II, panelu dotykowego CTP18 oraz mini-PC MCore. Zestaw zapewnia użytkownikom najwyższą jakość dźwięku i obrazu. Kamera UVC84 posiada rozdzielczość 4K i 12-krotny zoom optyczny. Natomiast jej funkcja automatycznego kadrowania umożliwia rozpoznawanie uczestników i automatyczne kadrowanie wszystkich w najbardziej odpowiednim widoku. Dzięki mikrofonom VCM34 obsługującym zakres odbioru głosu z 6 metrów w 360° oraz soundbarowi MSpeaker II, zestaw Yealink ZVC840 zapewnia doskonałe wrażenia dźwiękowe. Poza tym technologia Yealink Noise Proof skutecznie eliminuje zakłócenia w tle, gwarantując krystalicznie czysty dźwięk nawet w hałaśliwym otoczeniu. W zestawie jest również panel dotykowy Yealink CTP18 służący do zdalnego sterowania.

Zestawy Yealink: ZVC840

Dowiedz się więcej

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o zestawach wideokonferencyjnych certyfikowanych pod Zoom lub poznać inne produkty i zestawy z naszej oferty – zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.