Sześć powodów, dla których warto uaktualnić konto Zoom z wersji Basic do wersji Pro

Licencja Pro Zoom

Jednym z wielu powodów, dla których tak wiele osób wybrało Zoom w czasie pandemii COVID-19, są możliwości, które otrzymuje się standardowo w podstawowej, darmowej wersji Zooma. Bezpłatne konto Basic jest doskonałą opcją dla osób prywatnych i małych organizacji. Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem Zooma lub zacząłeś/aś z niego korzystać, ale nie znasz dokładnie wszystkich jego funkcji oraz możliwości? Zapisz się na szkolenie z jego podstawowej obsługi: https://zoom-polska.pl/podstawowa-obsluga/

Jednak, aby uzyskać dostęp do bardziej zaawansowanych funkcji Zooma oraz znacznie ułatwić sobie pracę na tej platformie, warto zakupić licencję Pro. Jeżeli znasz już podstawową obsługę Zooma, ale chcesz poznać dogłębnie także jego zaawansowaną wersję – zapisz się na szkolenie: https://zoom-polska.pl/zaawansowany-zoom/

Zaktualizuj Zoom do wersji Pro

Poniżej przedstawiamy kilka korzyści, jakie uzyskasz aktualizując Zoom z wersji Basic do wersji Pro:

1. Koniec z limitem 40 minut

Licencja Zoom Basic zapewnia nieograniczony czas spotkania dla 2 osób. Natomiast spotkania grupowe są ograniczone do 40 minut. Dzięki licencji Zoom Pro można organizować spotkania grupowe i współpracować tak długo, jak potrzeba, bez martwienia się o ograniczenia czasowe lub konieczność rozpoczynania kolejnego spotkania.

2. Nagrywanie w chmurze

W podstawowej wersji Zooma można nagrywać spotkania na swoje urządzenie lokalnie. Natomiast konto Pro umożliwia też nagrywanie w chmurze, co znacznie upraszcza udostępnianie i zwalnia miejsce na urządzeniu.  Dzięki aktualizacji Zoom do wersji Pro, uzyskujemy dostęp do tych plików z nagraniami na swoim koncie Zoom. Z łatwością możemy udostępniać na przykład nagrane szkolenia, spotkania lub inne wydarzenia bez konieczności wcześniejszego przesyłania dużego pliku. Każda licencja Pro obejmuje 1 GB miejsca do nagrywania w chmurze bez dodatkowych kosztów.

3. Transmisje na żywo do mediów społecznościowych

Dodatkową opcją jest także możliwość transmisji na żywo spotkania na Facebooku i YouTube. Wraz z zakupem licencji Pro pojawi się także dostęp do niestandardowych usług transmisji na żywo, co pozwala znacznie zwiększyć zasięg odbiorców.

4. Rozszerzone zarządzanie użytkownikami i kontrola administracyjna

Administratorzy systemu mają większą kontrolę nad zarządzaniem użytkownikami końcowymi i funkcjami Zooma. Na przykład administratorzy mogą zdalnie udostępniać licencje, usuwać użytkowników z konta, dostosowywać powiadomienia lub włączać nagrywanie w chmurze. Jeżeli chcesz nauczyć się jak skutecznie zarządzać kontami na poziomie administratora – zapisz się na szkolenie z administrowania Zoomem: https://zoom-polska.pl/administrowanie-zoomem/

5. Łatwe raportowanie

Dzięki licencji Pro administratorzy Zooma mają również dostęp do sekcji Raporty. Właściciele kont oraz administratorzy mogą zobaczyć, ile spotkań odbyło się w organizacji i kiedy się odbyły, liczbę uczestników tych spotkań, ich czas trwania i nie tylko.

6. Ulepszenie Zooma

Za pomocą konta Zoom Pro otrzymamy również dostęp do interfejsu API Zoom, który daje programistom możliwość tworzenia aplikacji dla konta Zoom, osadzania Zoom w tej aplikacji, tworzenia chatbotów i nie tylko. Można też dodać dodatkowe usługi Zoom na przykład Zoom Rooms  lub Zoom Webinars, a także duże licencje na spotkania.

Jeżeli posiadasz dodatkową usługę Zoom Webinars ale jeszcze nie potrafisz z niej korzystać – zapisz się na szkolenie, a wszystkiego Cię nauczymy: https://zoom-polska.pl/zoom-webinar/

Zapisz się na szkolenie z Zooma

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat Zooma oraz szkoleń? Możesz skontaktować się z nami telefonicznie: 22 86 38 119 lub mailowo: marketing@acnet.com.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.