Popraw doświadczenie sali konferencyjnej dzięki nowym układom Zoom Rooms

W Zoom rozumiemy, że spotkania w salach konferencyjnych są równie dynamiczne, co praca wykonywana przez użytkowników. Uczestnicy udostępniają sobie treści, reagują, do tego dochodzą czaty i pytania — to wszystko elementy nowoczesnego spotkania. Nawet mistrz multitaskingu może mieć problem z zapanowaniem nad nimi wszystkimi.

Aby pomóc Ci w korzystaniu z wszystkiego, co oferują takie spotkania, udostępniliśmy poprawione widoki Zoom Rooms, które pozwolą Tobie i pracownikom w pokoju nie tylko łatwiej przeglądać udostępniane treści i wiadomości czatu podczas spotkania, lecz także uzyskać bardziej angażujący widok uczestników. 

Przekształć salę konferencyjną za pomocą usprawnień panelu czatu

Skończyły się czasy rozpraszających powiadomień z czatu podczas prezentacji! Usprawniony panel czatu dla Zoom Rooms oferuje nowe, stabilne okno czatu we wszystkich istniejących widokach, w tym galerii, aktywnego mówcy i miniaturki. To stabilne okno czatu jest zlokalizowane tuż obok głównego okna, w którym uczestnicy udostępniają ekran lub aktywny mówca prowadzi prezentację.

W ten sposób powstaje prosty i intuicyjny widok, w którym prezenterzy i uczestnicy obecni w pokoju mogą zobaczyć innych uczestników, okno czatu podczas spotkania oraz aktywnego mówcę / udostępniane treści.

Podczas burzy mózgów, prezentacji sprzedażowej czy cotygodniowego spotkania z zespołem usprawniony panel czatu może przekształcić sposób, w jaki komunikujesz się z uczestnikami spotkania.

Oto tylko kilka sposobów wykorzystania udoskonalonego panelu czatu podczas codziennych spotkań:

  • Bez zakłóceń gromadź informacje zwrotne: Z łatwością gromadź informacje zwrotne i pytania uczestników, nie robiąc przerw i nie gubiąc wątku, dzięki wygodnemu przeglądaniu czatu podczas spotkania równolegle do udostępnianych treści lub prezentacji.
  • Łącz się z uczestnikami: Widząc uczestników w widoku taśmy filmowej w dolnej części ekranu, możesz łatwiej oceniać ich reakcje i mowę ciała, zarazem odpowiadając na pytania lub przekazując ważne informacje.
  • Twórz bardziej jednolite doświadczenie hybrydowe: Stwórz takie same warunki uczestnikom w sali konferencyjnej i uczestnikom zdalnym, zapewniając, aby wszyscy widzieli się nawzajem, kiedy udostępniana jest zawartość lub ktoś zabiera głos. 

Spotkanie twarzą w twarz dzięki widokom miniaturek

Oprócz udoskonalonego panelu czatu udostępniamy także usprawnione widoki miniaturek!

W przeszłości użytkownicy korzystający z wielu ekranów Zoom Room musieli wybierać między widokiem mówcy a widokiem galerii, co ograniczało ich zdolność widzenia uczestników spotkania przy włączonym widoku aktywnego mówcy lub przeglądaniu udostępnionych treści.

Dzięki udoskonalonemu widokowi miniaturki w Zoom Rooms klienci Zoom Rooms mają możliwość korzystania z widoku miniaturki z wieloma ekranami w pokoju Zoom Room. W tym widoku uczestnicy w Zoom Rooms mogą wyświetlać każdy aspekt spotkania, w tym udostępniane treści, aktywnego mówcę i uczestników spotkania jednocześnie, a także stabilne okno czatu i reakcje. Użytkownicy Zoom Rooms mogą umieścić rząd miniaturek uczestników w górnej lub w dolnej części ekranu.

Zaawansowane widoki

Jak włączyć zaawansowane widoki Zoom Rooms

Nowe tryby widoków są dostępne dla klientów Zoom Rooms bez żadnych dodatkowych kosztów. Aby je włączyć, upewnij się, że Zoom Rooms zaktualizowano do najnowszej wersji. Możesz zaznaczyć wszystkie wersje Zoom Rooms i zaktualizować je z interfejsu zarządzania Zoom Rooms.

Dowiedz się więcej o zaawansowanych widokach Zoom Rooms

Aby dowiedzieć się więcej o tym, w jaki sposób te nowe widoki Zoom Rooms mogą przekształcić doświadczenie spotkania, odwiedź stronę poświęconą Zoom Rooms.