Nowość! Zoom IQ for Sales dostępny w 12 dodatkowych językach

Dodatkowo otrzymasz Zoom IQ for Sales w kliencie Zoom, dwukierunkową integrację z CRM, takimi jak Salesforce i Hubspot, i wiele więcej!

Jasna i skuteczna komunikacja ma kluczowe znaczenie w miejscu pracy, zwłaszcza podczas rozmów handlowych. Zoom IQ for Sales, rozwiązanie oparte na inteligentnej konwersacji, pomaga zwiększyć przejrzystość i skuteczność komunikacji dzięki opartym na danych spostrzeżeniom dotyczącym rozmów handlowych. 

Globalni użytkownicy chętnie zaczęli korzystać z tego przełomowego rozwiązania, dlatego Zoom z przyjemnością ogłasza, że uruchomił wersję beta dla 12 dodatkowych języków! Ma również dodatkowe aktualizacje, które pomogą Tobie i Twoim zespołom wykorzystać inteligentną konwersację opartą na AI. 

Inteligencja konwersacyjna w większej liczbie języków 

Zoom IQ for Sales działa globalnie! Aby zapewnić większej liczbie naszych użytkowników dostęp do krytycznych spostrzeżeń dostępnych dzięki Zoom IQ for Sales, dodaliśmy dodatkowe 12 języków: Hiszpański, portugalski, niemiecki, francuski, włoski, chiński, rosyjski, japoński, koreański, wietnamski, holenderski i ukraiński.

Nie musisz nawet wybierać języka. Po prostu zacznij rozmawiać, a Zoom IQ rozpozna dominujący język rozmowy i odpowiednio go przetworzy. Jeśli chcesz, aby transkrypcja była w innym języku, wystarczy jedno kliknięcie, aby zmienić język na inny obsługiwany. 

Wiele funkcji Zoom IQ jest dostępnych dla naszych 12 dodatkowych języków, jednak w 2023 roku pojawi się kilka funkcji, takich jak podsumowania, inteligentne rozdziały i analiza słów wypełniających.

Skontaktuj się z przedstawicielem firmy Zoom, aby rozpocząć próbę, chętnie poznamy Twoje opinie!

Więcej funkcji dla Ciebie 

Ale na tym nie koniec innowacji! Mamy mnóstwo nowych funkcji Zoom IQ for Sales, które pomogą Ci uzyskać więcej korzyści z rozmów.

Zoom IQ for Sales w kliencie Zoom

Możesz teraz uzyskać dostęp do aplikacji Zoom IQ for Sales bezpośrednio w kliencie Zoom, dzięki czemu masz szybszy dostęp do swoich spostrzeżeń opartych na danych.

Nowa rola użytkownika „Collaborator” 

Dodanie użytkownika jako współpracownika Zoom IQ daje dostęp do podstawowych analiz po spotkaniu bez konieczności posiadania pełnej licencji Zoom IQ for Sales. Dowiedz się więcej tutaj! 

Dwukierunkowa integracja z Salesforce i Hubspot

Automatycznie synchronizuj postępy w transakcjach i wzbogać dane z zarządzania relacjami z klientami (CRM) o krytyczne metryki rozmów i analizy, integrując Zoom IQ for Sales z Salesforce i Hubspot.