Nowe rozwiązania do kreatywnej współpracy poprzez Zoom Whiteboard

zoom-whiteboard

Nowoczesne rozwiązania komunikacyjne, takie jak wideokonferencje, zmieniły nasze podejście do pracy online. Zmienia się również sposób poruszania w przestrzeni cyfrowej. Niezależnie, czy odbywa się ono w biurze, w domu, w klasie, czy gdziekolwiek chcemy. Jednak uchwycenie i ukierunkowanie energii, spontaniczności i swobodnej kreatywności, które towarzyszą kontaktowi na żywo, podczas wirtualnego spotkania może być trudne.

Dzięki Zoom Whiteboard możesz przeprowadzać burzę mózgów i współpracować z innymi na rozszerzalnym, cyfrowym płótnie. Zarówno zespoły pracujące zdalnie jak i z biura, za pomocą platformy Zoom, mogą dzielić się swoimi pomysłami.

A ponieważ Zoom Whiteboard pozwala na zachowywanie projektów, możesz bezproblemowo najpierw stworzyć a następnie uzyskać dostęp do wcześniej zapisanych tablic w dowolnym momencie. Twórz i dziel się swoimi pomysłami poprzez Zoom Rooms, nawet bez zorganizowanego spotkania!

Zmień wygląd miejsca do dzielenia się pomysłami za pomocą Zoom Whiteboard

Przeprojektowaliśmy naszą wirtualną tablicę, aby zapewnić Ci zupełnie nową tablicę Zoom Whiteboard. Wieloplatformowe rozwiązanie do współpracy wizualnej wbudowane bezpośrednio w Zoom Meetings i Zoom Rooms dla urządzeń dotykowych, takich jak DTEN ME i DTEN D7, z obsługą funkcji Zoom Chat wkrótce.

Zapewnianie bezpiecznej, intuicyjnej i elastycznej współpracy

Zoom Whiteboard zapewnia zespołom funkcje, których potrzebują, aby podmieść swoją wydajność:

·     Ujednolicona przestrzeń do współpracy — zapewnia zespołom lokalnym i hybrydowym wspólną przestrzeń, w której mogą wizualnie przedstawiać swoje pomysły i pracować na tablicach internetowych.

·     Innowacyjna funkcjonalność — umożliwia dynamiczną współpracę i burzę mózgów. Użytkownik może korzystać z takich funkcji jak: kształty, swobodne rysowanie, dodawanie obrazów, karteczek samoprzylepnych dodatkowych wiadomości i nie tylko.

·     Większa mobilność — daje zespołom możliwość współpracy z dowolnego miejsca przy użyciu dowolnego urządzenia obsługującego Zoom i bezproblemowo synchronizuje tablice cyfrowe z wcześniej powstałymi materiałami w przestrzeniach wideo i konferencyjnych.

·     Bezproblemowa elastyczność — ułatwione udostępnianie informacji i zapewnianie dużym zespołom i organizacjom natychmiastowego dostępu do projektów współpracy dzięki intuicyjnym kontrolom udostępniania.

·     Udoskonalone zabezpieczenia – rezygnacja z fizycznych tablic, z których łatwo można wykraść informacje, na rzecz wirtualnych tablic Zoom, nak których bezpieczeństwem czuwa administrator.

Jak zacząć korzystać z Tablicy Zoom?

Zrób to w pięciu krokach:

1. Aby rozpocząć korzystanie z Zoom Whiteboard, potrzebujesz wersji Zoom 5.10.3 lub nowszej.

2. Zaloguj się na swoje konto Zoom za pomocą klienta Zoom na swoim urządzeniu lub w przeglądarce internetowej.

3. Wybierz zakładkę Tablice i wybierz Nowa tablica, aby uruchomić tablicę.

4. Aby wyświetlić swoje tablice, wybierz zakładkę „Moje tablice”. Możesz także wybrać opcję „Udostępnione dla mnie”, aby wyświetlić tablice, które zostały Ci udostępnione.

5. Aby udostępnić utworzoną cyfrową tablicę, otwórz tablicę, którą chcesz udostępnić, wybierz przycisk Udostępnij i wpisz kontakt lub adres e-mail, któremu chcesz udostępnić tablicę.

Dowiedz się więcejZapisz się na szkolenie z obsługi Zoom: https://zoom-polska.pl/szkolenia-zoom/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.