Jak zaktualizować Zoom do najnowszej wersji?

Aktualizacja Zoom

Zoom regularnie udostępnia nowe aktualizacje programu na komputery stacjonarne i komputery Mac. Aktualizacje najczęściej dodają nowe funkcje, a także naprawiają błędy i zwiększają bezpieczeństwo. Zalecamy aktualizację do najnowszej wersji, gdy będzie dostępna. Poniżej krótka instrukcja jak zaktualizować Zoom.

Jeżeli masz już zainstalowaną aplikację Zoom, możesz sprawdzić dostępność aktualizacji. Wystarczy zalogować się na swoje konto Zoom w aplikacji.

Logowanie Zoom

Następnie należy kliknąć swoje zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu i wybrać opcję Check for Updates (sprawdź aktualizacje).

Aktualizacja Zoom

Zoom automatycznie sprawdzi dostępne aktualizacje i pobierze najnowszą wersję, jeśli jest dostępna. Po pobraniu należy kliknąć przycisk Update (aktualizuj). Po zakończeniu aktualizacji (która zajmuje zwykle od 30 sekund do 1 minuty) będziesz korzystać z najnowszej wersji!

Zaktualizowany Zoom

Zalecamy sprawdzanie dostępności aktualizacji co najmniej mniej raz w miesiącu.

Zoom umożliwia również ręczne pobranie najnowszej wersji aplikacji. Wystarczy przejść do Centrum pobierania Zoom: https://zoom.us/support/download i pobrać program.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej lub poznać inne funkcje Zooma – zapisz się na szkolenie, a wszystkiego Cię nauczymy: https://zoom-polska.pl/szkolenia/.