7 powodów aby przejść z wersji Basic na Zoom PRO

Jednym z wielu powodów, dla których tak wiele osób używa programu Zoom, są rozbudowane opcje jakie oferuje wersja bezpłatna. Bezproblemowa współpraca i komunikacja, dzięki narzędziom takim jak Zoom Chat czy Zoom Whiteboard, sprawia, że darmowe konto Zoom One Basic jest idealnym rozwiązaniem dla indywidualnych użytkowników lub małych organizacji. Wiadomo, konto Zoom One Basic ma tą przewagę nad innymi, że jest darmowe. Ale tak samo, jak kiedyś przestajemy korzystać z konta na Netflixie znajomego i zakładamy własne, tak samo z czasem wzrasta nasze zapotrzebowanie na poprawę funkcjonalności w komunikacji biznesowej. Może to oznaczać chęć przejścia na płatną wersję licencji Zoom Pro.

Bez wątpienia przypadną Ci do gustu dodatkowe możliwości płatnej licencji Zoom One, która obejmuje, między innymi, opcję automatycznie generowanych napisów, grupowy chat, nieograniczone tablice czy takie rozwiązania jak Zoom Phone.

 Poniżej przedstawiamy tylko niektóre z korzyści płynących z posiadania płatnej licencji Zoom:

1. Nagrywanie w chmurze

Dzięki licencji podstawowej można nagrywać spotkania jedynie na urządzenie lokalne. Konto Zoom One Pro umożliwia również nagrywanie w chmurze, co znacznie upraszcza udostępnianie i pozwala oszczędzić miejsce w urządzeniu. Dostęp do tych plików jest możliwy bezpośrednio z portalu Zoom. Każda licencja Zoom One Pro i Business zawiera 5 GB miejsca na nagrania w chmurze bez dodatkowych opłat, natomiast licencje Business Plus i Enterprise oferują 10 GB miejsca w chmurze.

2. Livestreaming 

Czy wiedziałeś, że możesz transmitować swoje spotkania Zoom na żywo na Facebooku, Twitchu, Instagramie i YouTube? Wystarczy licencja Zoom One Pro, aby prowadzić transmisję strumieniową. Możesz również skorzystać z niestandardowych usług livestreamingu, aby zwiększyć zasięg odbiorców. Zoom Webinars również obsługuje transmisję strumieniową.

3. Rozszerzone zarządzanie użytkownikami i kontrola administratora

Zarządzanie rozwiązaniem komunikacyjnym nigdy nie było łatwiejsze dzięki płatnej licencji Zoom One. Administratorzy mają kontrolę nad użytkownikami końcowymi i w łatwy sposób mogą zarządzać dostępnymi opcjami. Na przykład, administratorzy mogą zdalnie przypisać licencje, usunąć użytkowników z konta, dostosowywać powiadomienia i włączać nagrywanie w chmurze.

4. Łatwe raportowanie

Z ulepszoną licencją Zoom One, administratorzy systemu otrzymują dostęp do Zoom Analytics i mogą otrzymywać codzienne raporty dotyczące wykorzystania ich konta. Właściciele kont i administratorzy mogą zobaczyć ile spotkań odbywa się w organizacji, kiedy, liczbę uczestników, liczbę minut spotkań i wiele więcej!

5. Cloud phone

Zapewnij swoim pracownikom natychmiastowy dostęp do usługi Zoom Phone po uaktualnieniu do licencji Zoom One Business Plus lub Enterprise. Rozwiązanie cloud phone umożliwia zespołom wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych na urządzeniach przenośnych, laptopach lub komputerach stacjonarnych czy nawiązywanie połączeń z kontaktami Zoom Chat. A to wszystko dzieję się z poziomu panelu Zoom!

6. Usługi tłumaczena

Stwórz przestrzeń, w której każdy może uczestniczyć w rozmowie dzięki automatycznie tłumaczonym napisom. Dostępna dla kont Zoom One Business Plus i Zoom One Enterprise Plus, opcja tłumaczenia napisów, zapewnia uczestnikom tłumaczenie w 11 językach. Dodatkowo, usługi tłumaczeń językowych Zoom umożliwiają dodawanie tłumaczy na żywo na spotkaniach i webinarach oraz tłumaczenie treści w osobnym kanale audio.

7. Więcej Zooma!

Dzięki płatnej wersji Zoom One możesz korzystać z dodatkowych usług Zoom, Zoom Rooms, Zoom Events oraz Zoom Webinars. Jeżeli planujesz spotkanie na ponad 100 użytkowników, wykup pakiet large meeting i zaproś (w zależności od planu) do 500 lub 1000 uczestników. 

Otrzymasz również dostęp do interfejsu API firmy Zoom, który umożliwia programistom tworzenie aplikacji dla kont Zoom, dostosowywanie Zoom do swoich potrzeb, tworzenie chatbotów i wiele innych.

Korzystanie z tych możliwości ułatwia obsługę użytkownika i zwiększa produktywność, co prowadzi do zwiększenia efektywności pracowników. I kto wie – może Twoja aplikacja zostanie opublikowana w Zoom App Marketplace, aby inni mogli z niej korzystać!

Bezpłatna licencja Zoom pozwala rozpoczęcie przygody ze światem spotkań online, ale płatne konto Zoom One daje Ci miejsce w pierwszym rzędzie, jeśli chodzi o produktywność, wydajność i sukcesy pracowników. Wszystko dzięki większej kontroli i rozszerzonej funkcjonalności.Gotowy do aktualizacji? Zaloguj się na stronie zoom.us/billing, aby zarządzać swoją subskrypcją, lub odwiedź naszą stronę z cenami i dołącz do wciąż powiekszającej się społeczności Zoom!